قاسمي پور ( بوكسور المپيكي ايران ) : اذيت شدم تا سهميه المپيك گرفتم
سایت مرجع
وي كه اولين بار است سهميه المپيك كسب مي‌كند، در مورد حضورش در بازي‌هاي لندن 2012 يادآورشد
بوكسور المپيكي ايران در وزن 69 - كيلوگرم گفت: فكر مي كردم قرعه‌ام راحت است، اما واقعا اذيت شدم تا سهميه گرفتم.
امين قاسمي پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: وقتي ديدم با بوكسورهايي از عراق و اردن بايد مصاف كنم، فكر كردم قرعه‌ام راحت است، اما وقتي مسابقات شروع شد ، ديدم كه كار بسيار سختي دارم و واقعا اذيت شدم تا اين سهميه را گرفتم. در دور اول حريف عراقي را كه فكر كردم گمنام باشد در بازي بسيار سخت و سنگين بردم.
وي افزود: در بازي دوم مقابل حريف اردني قرار گرفتم كه يك جنگ واقعي بود و خوشبختانه توانستم او را شكست دهم.

بوكسور المپيكي ايران با اشاره به اين كه در بازي نيمه نهايي و جايي كه به بوكسور چيني باخت مي توانست بهتر كار كند، يادآورشد: در اين بازي حساس مقابل قهرمان آسيا در سال 2011 و نفر پنجم رنكينگ جهاني قرار گرفتم كه قطعا بازي سختي بود. براي پيروزي به ميدان رفتم و تا پايان راند دوم هم خوب مبارزه كردم، اما در راند سوم به خاطر خونريزي بيني‌ام داور بازي را قطع كرد و اين بازي را باختم.
وي ادامه داد: با توجه به اين كه تا قبل از اين مرحله، دو بازي بسيار سنگين را انجام داده بودم، بدنم تحليل رفته بود و نتوانستم بهتر ظاهر شوم.
قاسمي پور در مورد سطح مسابقات گزينشي المپيك در قزاقستان گفت: اين مسابقات در سطح بسيار بالايي برگزار شد و همه آسيايي‌ها با تمام توان براي كسب سهميه آمده بودند. اين رقابت‌ها آخرين مرحله كسب سهميه المپيك بود. بنابراين آن‌هايي كه در مسابقات جهاني نتوانسته بودند سهميه بگيرند، در اين رقابت‌ها حضور داشتند.

وي كه اولين بار است سهميه المپيك كسب مي‌كند، در مورد حضورش در بازي‌هاي لندن 2012 يادآورشد: تا بازي‌هاي المپيك فرصت زيادي نيست و سعي مي‌كنم تا از لحاظ بدني خودم را آماده كنم تا در آن بازي‌ها عملكرد قابل قبولي داشته باشم.
بوكسور المپيكي ايران با انتقاد از نبود يك پزشك همراه تيم ملي خاطر نشان كرد: مسابقات بوكس خيلي سخت است. يك بوكسور مجبور است، مسابقات سنگين را انجام دهد و سر وزن باشد. بنابراين يك پزشك نياز است تا او را در ريكاوري و بازيابي انرژي از دست رفته‌اش كمك كند. متاسفانه همراه تيم ايران هيچ پزشكي نبود. البته سرماخوردگي كه در يك روز مانده به مسابقات گرفتم تا حدي نگذاشت خوب مبارزه كنم.
مرتضي سپهوند بوكسور 69 ـ كيلوگرم ايران در بازي‌هاي المپيك پكن بود كه به جمع هشت نفر پاياني راه يافت و بهترين عملكرد را بين بوكسورهاي ايراني داشت . قاسمي پور در پاسخ به اين سوال كه آيا مي‌تواند بهتر از اين بوكسور در المپيك لندن ظاهر شود، گفت: سپهوند بوكسوري خوب بود و اكنون نمي توانم در اين رابطه اظهار نظر كنم. تنها مي گويم كه اميدوارم در المپيك نتيجه‌ خوبي بگيرم و دل مردم را شاد كنم.
وي كه اولين بار است سهميه المپيك كسب مي‌كند، در مورد حضورش در بازي‌هاي لندن 2012 يادآورشد

نقشه ترافیک آنلاین تهران

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Shovel Knight: Treasure Trove $24.99 Windows 10 app
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com