آغاز انتخابات رياست جمهوري در فرانسه
سایت مرجع
حدود 44/5 ميليون فرانسوي واجد شرايط راي دادن امروز(يكشنبه) آراي خود را در 85 هزار حوزه راي‌گيري براي انتخاب رئيس‌جمهور جديد به صندوق‌ها مي‌ريزند
حدود 44/5 ميليون فرانسوي واجد شرايط راي دادن امروز(يكشنبه) آراي خود را در 85 هزار حوزه راي‌گيري براي انتخاب رئيس‌جمهور جديد به صندوق‌ها مي‌ريزند.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به نقل از خبرگزاري آسوشيتدپرس، آغاز راي‌گيري در فرانسه ساعت 6 به وقت گرينويچ و پايان آن ساعت 18 به وقت گرينويچ مي‌باشد. 10 كانديدا از احزاب مختلف فرانسه براي تعيين رئيس جمهور با يكديگر رقابت مي‌كنند و در صورتي كه يكي از نامزدها نتواند بيش از 50 درصد آراء را به دست آورد، انتخابات به دور دوم كشيده خواهد شد و فرانسه در تاريخ ششم مه دور دوم را برگزار خواهد كرد.
انتخابات در حالي برگزار مي‌شود كه بحران بدهي منطقه يورو و بيكاري به حد بالايي رسيده است كه در 12 سال گذشته بي‌سابقه بوده است.
شهروندان فرانسه در استراليا و نيوزيلند امروز (يكشنبه) در دور اول انتخابات رياست جمهوري فرانسه به پاي صندوق‌هاي راي رفتند تا رئيس جمهوري خود را تعيين كنند.

حدود 15 هزار شهروند فرانسوي در سراسر استراليا و حدود پنج هزار تن در نيوزيلند واجد شرايط راي دادن هستند.
انتخابات رياست جمهوري فرانسه همچنين روز شنبه در برزيل، اوروگوئه و آرژانتين برگزار شد.
رسانه‌هاي محلي اعلام كردند، انتخابات رياست جمهوري فرانسه براي اتباع اين كشور در ساير مناطق جهان لازم بوده كه پيش از موعد برگزار شود تا مشكلي در شمارش آرا به وجود نيايد چراكه دقيقا در زمان پايان زمان راي‌گيري در ساعت 18 به وقت گرينويچ، نتايج نهايي نيز اعلام مي‌شود.
به رغم اينكه فرانسوا اولاند، سوسياليست 57 ساله فرانسوي، تجربه كار در دولت‌‌هاي پيشين اين كشور را ندارد اما طي نظرسنجي‌هاي اخير از رقيب خود نيكولا ساركوزي، رئيس جمهوري كنوني فرانسه پيشي گرفته و گفته مي‌شود چنانچه انتخابات به دور دوم كشيده شود، وي پيروز خواهد شد.
با اين حال نظرسنجي‌ها نشان مي‌دهد رقابت ساركوزي 57 ساله با اولاند در دور اول بسيار تنگاتنگ خواهد بود و برنامه‌‌هاي اين دو سياستمدار فرانسوي تنها در حوزه‌هاي امنيتي و مهاجرت تا حدودي تفاوت دارد.
حدود 44/5 ميليون فرانسوي واجد شرايط راي دادن امروز(يكشنبه) آراي خود را در 85 هزار حوزه راي‌گيري براي انتخاب رئيس‌جمهور جديد به صندوق‌ها مي‌ريزند

کد تغییر صدای مکالمات ایرانسل - سرویس جدید ایرانسل

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
BINGO Blitz - Free Bingo Free Windows 10 App
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com