در اسرع وقت سهام باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس واگذار مي‌‌شود
سایت مرجع
خرید سهام باشگاه پرسپولیس 
فروش سهام باشگاه پرسپولیس 
خرید سهام باشگاه استقلال 
فروش سهام باشگاه استقلال
معاون سازمان خصوصي سازي با اشاره به اصلاح اساسنامه باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس گفت:سازمان خصوصي سازي قصد دارد در اسرع وقت سهام اين دو شركت را واگذار كند.
محمود افضلي ـ معاون سازمان خصوصي سازي ـ در گفت‌وگو با خبرنگار بورس خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، در خصوص آخرين وضعيت واگذاري سهام باشگاه هاي استقلال و پرسپوليس گفت:در جلسه اخير هيات واگذاري اساسنامه اين دو باشگاه اصلاح شد تا اقدامات بعدي براي واگذاري سهام اين دو باشگاه انجام شود.
وي در پاسخ به اين سوال كه آيا واگذاري سهام باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس تا سال 93 به تاخير افتاده است؟گفت:سازمان خصوصي سازي قصد دارد در اسرع وقت واگذاري سهام سرخابي ها را انجام دهد.

وي با بيان اينكه فرايند واگذاري اين دو شركت در حال انجام است، عنوان كرد: اين دو شركت‌ جزو ليست واگذاري است و حتماً واگذار مي‌شود اما اشكلاتي در فرآيند واگذاري وجود داشت كه در حال برطرف شدن است.
به گزارش ايسنا، بعد از مسكوت ماندن پرونده واگذاري دو باشگاه ورزشي در اواخر سال گذشته، در جلسه هفته گذشته هيات واگذاري اساسنامه باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس اصلاح شد تا گام هاي بعدي براي واگذاري اين شركت‌هاي حساس و پرطرفدار برداشته شود.
اين در حالي است كه بعد از گذشت سه سال از موضوع واگذاري سهام استقلال و پرسپوليس هنوز مشخص نيست كه سرانجام واگذاري اين دو باشگاه پرطرفدار ورزشي به كجا مي رسد و با توجه به اشكالاتي كه در صورت‌هاي مالي و نحوه‌ قيمت‌گذاري آنها وجود دارد، سهام آنها به چه شكل، با چه ميزان و با چه قيمتي به فروش مي رسد؟

هيات دولت در مهر سال 90 ،انتقال سهام استقلال و پرسپوليس از گروه يك به گروه دو و واگذاري 80 درصد سهام اين دو باشگاه را تصويب كرد كه بعد از اين تصويب مشخص شد كه دولت قصد دارد با در اختيار قرار دادن 20 درصد سهام سرخابي‌ها نزد خود، مابقي سهام استقلال و پرسپوليس را به صورت بسيار خرد به فروش برساند تا كسي مالك اصلي باشگاه نشود.
در حالي كه هنوز شيوه واگذاري 80 درصد سهام سرخابي ها مشخص نيست و گزينه‌هاي مختلفي براي فروش اين ميزان سهم وجود دارد كه يكي از گزينه هاي پيشنهادي اين است كه براي پيشكسوتان و طرفداران، صندوق‌هاي سرمايه گذاري با واحدهايي بسيار خرد و كمتر از يك درصد ايجاد شود تا اين صندوق‌ها سهام باشگاه‌ها را در زمان واگذاري خريداري كنند كه در صورت واگذاري سهم با اين روش، مالكيت اصلي همچنان در اختيار دولت باقي مي‌ماند زيرا در صورت واگذاري 80 درصد سهام باشگاه‌ها به صورت بسيار خرد، مديريت آن‌ها همانند گذشته به صورت دولتي اداره مي شود.
از سوي ديگر به نظر مي رسد كه به دليل حساسيت‌هاي اجتماعي كه بر تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس حاكم است دولت قصد دارد طوري مديريت كند تا از تنش‌هاي اجتماعي موجود در باشگاه‌ها بكاهد ولي اين موضوع نبايد اصل اجراي اصل 44 و واگذاري مديريت و مالكيت را زير سوال ببرد.

به اين ترتيب و در حالي كه واگذاري سهام دو باشگاه پر طرفدار ورزشي در حال پيگيري است كه هنوز ابهامات زيادي در خصوص نحوه قيمت گذاري، نحوه فروش، روش واگذاري، ميزان واگذاري و زمان عرضه وجود دارد و زمان و نحوه واگذاري سرخابي‌هاي را در هاله اي از ابهام قرار داده است.
با اين حال به دليل حساس بودن واگذاري اين دو باشگاه، بايد ديد چه تدبيري براي واگذاري باشگاه‌هاي پر طرفدار كشور انديشيده مي شود تا عواطف و احساسات طرفداران اين دو باشگاه نيز رعايت شود.
خرید سهام باشگاه پرسپولیس 
فروش سهام باشگاه پرسپولیس 
خرید سهام باشگاه استقلال 
فروش سهام باشگاه استقلال

میزبان تماس کد سرویس جدید ایرانسل

قیمت فروش ps5 2016
پخش زنده شبکه سه
NFL on Windows © 2015 Microsoft Corporation
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com