زمان و شرایط ثبت نام مسکن مهر ویژه تهران واگذاری در تهرانسر حکیمیه تهرانپارس
سایت مرجع
سایت ثبت نام مسکن مهر تهران Tehran.maskanmehr.net تهرانسر حکیمیه تهرانپارس
واگذاری مسکن ویژه تهرانسر از ماه جاری
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ :
وزیر راه و شهرسازی از آغاز واگذاری واحدهای مسکن ویژه سایت تهرانسر از تیرماه خبر داد و اعلام کرد: همه واحدهای این منطقه تا پایان سال به متقاضیان تحویل داده می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) علی نیکزاد طی بازدید از پروژه مسکن ویژه سایت تهرانسر اظهار کرد: زیربنای هر واحد 80 تا 105 مترمربع است و هر مجتمع در پنج طبقه ساخته می‌شود.
وی قیمت تمام شده هر واحد مسکن ویژه در سایت تهرانسر را حدود 250 میلیون تومان عنوان و اظهار کرد: 2600 واحد در این منطقه در حال ساخت است.
نیکزاد با اشاره به استقبال خوب شهروندان از این طرح خاطر نشان کرد: افرادی مشمول دریافت واحد مسکن ویژه تهران هستند که خانه نداشته باشند، طی پنج سال اخیر در تهران سکونت داشته باشند، سابقه استفاده از تسهیلات و وام بانکی دولتی را نداشته باشند و سرپرست خانوار و متاهل باشند.
وزیر راه و شهرسازی درباره نحوه پرداخت اقساط مسکن ویژه تهران گفت: چهار قسط 20 میلیون تومانی هر سه ماه یکبار دریافت می‌شود که تاکنون حدود سه قسط از ثبت‌نام‌کنندگان دریافت شده است.
وی افزود: در قسط پنجم نیز 30 درصد قیمت تمام شده (براساس نرخ اسفند 91) دریافت می‌شود و بقیه اقساط ماهانه خواهد بود.

نیکزاد برآورد تقریبی قیمت تمام شده این واحدها را 250 میلیون تومان عنوان و خاطر نشان کرد: 147 مترمربع زیربنای ناخالص ( با مشاعات، پارکینگ و فضاهای دیگر ) هر واحد است که 105 مترمربع متراژ خالص واحد است که به صورت دوخوابه ساخته می شود.


اسامی واجدان شرایط مسکن ویژه تهران هفته آینده اعلام می‌شود.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در استان تهران اعلام کرد: هفته آینده پیامکی مبنی بر واجد‌ شرایط بودن به متقاضیان مسکن ویژه تهران ارسال می‌شود.
فریبرز واحدی - مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار مسکن خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره نگرانی ثبت‌نام‌کنندگان مسکن ویژه تهران از پذیرفته شدن شرایط‌شان در این طرح اظهار کرد: هفته آینده متقاضیان واجد شرایط مسکن ویژه تهران پیامکی برای واریز قسط دوم خود دریافت می‌کنند و متقاضیانی که واجد شرایط در طرح مسکن ویژه نبوده‌اند نیز مبلغ واریزی (20 میلیون تومان) خود را دریافت خواهند کرد.
وی افزود: پیش‌تر اسامی برخی از متقاضیان فاقد شرایط خرید مسکن ویژه به بانک مسکن ارسال شده و پس ازمشخص شدن کامل اسامی،‌ واریزی اولیه آنها برگردانده می‌شود.
به گزارش ایسنا اولین قسط متقاضیان مسکن ویژه تهران 25 شهریورماه واریز و مقرر شد پس از اعلام واجد شرایط بودن آنها زمان پرداخت قسط دوم اعلام شود اما برخی متقاضیان از دریافت مبلغ واریزیشان در صورت واجد شرایط نبودن نگران هستند که به گفته مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان تهران مبلغ واریزی آنها برگردانده می‌شود.
تاریخ خبر : سه‌شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۱
لینک خبر : http://isna.ir/fa/news/91110302092

ثبت نام اینترنتی آغاز شد . برای شروع ثبت نام روی لینک سایت مرجع در بالای همین صفحه کلیک کنید .
( طبق آخرین اخبار تا دهم مهرماه ثبت نام اینترنتی ادامه خواهد داشت . )


مواردی که باید قبل از ثبت نام آماده کنید:
1- تصویر اسکن شده عکس متقاضی
2- تصویر اسکن شده صفحه اول و دوم شناسنامه و پشت و روی کارت ملی متقاضی
3- تصویر اسکن شده صفحه اول و دوم شناسنامه و پشت و روی کارت ملی همسر متقاضی
4- تصویر اسکن شده صفحه اول و دوم شناسنامه و پشت و روی کارت ملی تمامی فرزندان و افراد تحت تکفل
5- تصویر اسکن شده حکم کارگزینی و گواهی اشتغال بکار متقاضی از دستگاه ذیربط که در آن محل سکونت متقاضی نیز ذکر شده باشد. (در صورتی که کارمند دولت هستید) تصویر اسکن دفترچه بیمه تامین اجتماعی و گواهی اشتغال بکار متقاضی از محل کار ذیربط که در آن محل سکونت متقاضی نیز ذکر شده باشد ( در صورتی که در بخش غیر دولتی مشغول به کار هستید) و در صورتیکه جز دو حالت فوق نمی باشید باید گواهی تحصیلی معتبر (کارنامه تحصیلی) فرزند(ان) تحت تکفل خود را ؛ که نشان دهنده تحصیل از 5 سال پیش تاکنون در یکی از مراکز آموزشی معتبر در شهر تهران باشد
6- تصویر اسکن شده از تعهدنامه محضری

تا این لحظه ، تعداد ۱۸۰۰ نفر در بانک مسکن افتتاح حساب داشته و مبلغ مورد نظر را پرداخت کرده اند . این عده متقاضی یکی از ۴۸۰۰ واحد مسکن پیش بینی شده هستند . ( منبع : خبرگزاری ایسنا )

اولین مرحله ی پرداخت های نقدی از شنبه ۲۵ شهریور تا پنجشنبه ۶ مهر طبق بخشنامه ی زیر واریز مبلغ ۲۰ میلیون تومان و افتتاح حساب در بانک مسکن :در صورتيكه متقاضيان پس از واريز وجه اوليه ،تقاضاي انصراف داشته باشند ، ميبايست از تاريخ 1391/07/08 با دريافت فرم انصرافي به شعبه بانك مسكن مربوطه مراجعه نمايند .


شیوه نامه ثبت نام اولیه متقاضیان خریدمسکن در شهر تهران
این شیوه نامه برای ثبت نام متقاضیان مسکن در تهران بشرح زیر تدوین شده است. ثبت نام از تاریخ 01/07/1391 بصورت اینترنتی و از طریق سایت (آدرس جدید) Tehran-maskanmehr.net انجام خواهد شد ( آدرس اعلام شده ی قبلی tehran.maskanmehr.net بود ). با توجه به وضعیت ثبت نام و تعداد ثبت نام در خصوص مدت زمان ثبت نام تصمیم گیری و اقدام خواهد شد.

بخش اول : شرائط متقاضیان:
1- فاقدین مسکن: افراد سرپرست خانواری که خود و افراد تحت تکفل آنان از تاریخ 01/01/1384 فاقد زمین مسکونی یا واحد مسکونی بوده و از تاریخ 22/11/1357 از هیچ یک از امکانات دولتی یا امکانات نهادهای عمومی غیر دولتی مربوط به تامین مسکن شامل زمین، واحد مسکونی و یا تسهیلات یارانه‌ای خرید و یا ساخت واحد مسکونی استفاده نکرده باشند.
2- متاهل و یا سرپرست خانواده
3- دارای حداقل 5 سال سابقه سکونت مستمر در شهر تهران (5 سال اخیر)
4- فاقد سابقه استفاده از تسهیلات دولتی در سنوات قبل
توجه‌: متقاضیانی که قبلا از طریق وزارت تعاون سابق یا وزارت مسکن سابق و یا از هر طریق دیگری در مسکن مهر ثبت نام نموده‌اند و اطلاعات آنها در سامانه ثبت نام موجود می باشد نمی‌توانند ثبت نام نمایند.
مدارک لازم جهت احراز شرایط متقاضیان به شرح 4 بند فوق:
متقاضیان باید مدارک زیر را برای بررسی احراز شرايط بصورت الکترونیکی (اسکن شده) از طریق اینترنت ارائه نمایند. اصل مدارک پس از امتیازبندی در مراحل تشکیل پرونده دریافت خواهد شد.

توجه : هرگونه مغایرت مدارک اسکن شده و اصل مدارک سبب ابطال ثبت نام و محرومیت از ثبت نام مجدد خواهد شد.

1- مدارک لازم برای بند یک:
تعهد و اقرار رسمی مبنی بر واجد شريط بودن خود و افراد تحت تکفل به شرح بند 1.
لازم به ذکر است این امر از طریق بانکهای اطلاعاتی مرجع مانند بانک زمین و مسکن، بانک استعلام سوابق، بانک اطلاعات دریافت کنندگان تسهیلات خرید مسکن از بانک مسکن از تاریخ 1/1/1384، بانک اطلاعات ثبت نام مسکن مهر، بانک اطلاعات فروش اقساطي تسهیلات مسکن و سایر بانک‌های اطلاعاتی کنترل خواهد شد.

2 – مدارک لازم برای بند دو:
شناسنامه معتبر و کارت ملی متقاضی و افراد تحت تکفل و سایر مدارک معتبر قانونی در خصوص سرپرست خانوار بودن متقاضی

3 – مدارک لازم برای بند سه :
اگر متقاضی کارمند دولت و محل کار وی از 5 سال پیش شهر تهران باشد، حکم کارگزینی و گواهی معتبر از اداره متبوع
اگر متقاضی از 5 سال پیش شاغل در بخش غیر دولتی در شهر تهران می باشد، گواهی و دفترچه بیمه تامین اجتماعی معتبر به همراه گواهی محل کار
توجه: در صورتیکه متقاضی جز دو حالت فوق نباشد باید گواهی تحصیلی معتبر خود و یا افراد تحت تکفل خود را که نشاندهنده تحصیل از 5 سال پیش تاکنون در یکی از مراکز آموزشی معتبر دولتی در شهر تهران باشد ارائه نماید.
سایر حالتهای ممکن: هرگونه مدرك معتبر ديگري كه بتواند اين شرط را احراز نمايد.

4 – مدارک لازم برای بند چهار :
این امر از طریق بانکهای اطلاعاتی مرجع مانند بانک زمین و مسکن، بانک استعلام سوابق، بانک اطلاعات دریافت کنندگان تسهیلات خرید مسکن از بانک مسکن از تاریخ 1/1/1384، بانک اطلاعات ثبت نام مسکن مهر، بانک اطلاعات فروش اقساط تسهیلات مسکن کنترل خواهد شد.

5 – سایر مدارک :
برگه خلاصه اطلاعات به شرح مندرج در مرحله سوم ثبت نام که در بخش دوم آورده شده است.

بخش دوم ؛ مراحل ثبت نام :
متقاضی باید پس از مطالعه شرائط مندرج در بخش اول و اطمینان از دارا بودن شرائط مذکور به شرح مراحل زیر اقدام به ثبت نام اولیه نماید.
مرحله اول: متقاضی باید در مهلت مقرر ثبت نام با مراجعه به یکی از شعب بانک مسکن در شهر تهران اقدام به افتتاح حساب مسدود با سرفصل معین که برای مسکن تهران در نظر گرفته شده است نماید و مبلغ 200 میلیون ریال به حساب واریز نمایند. این حساب طبق ضوابط بانک مسکن دارای سود سپرده کوتاه مدت خواهد بود. مبالغ واریزی کمتر از 200 میلیون ریال قابل قبول نمی‌باشد و تا اعلام بانک و رفع مسدودی غیر قابل برداشت خواهد بود.
مرحله دوم: متقاضی باید در مهلت مقرر با مراجعه به سایت اقدام به ثبت اطلاعات تکمیلی و بارگذاری مدارک مندرج در بخش اول نماید. لازم بذکر است اطلاعات متقاضیانی که به شرح مرحله اول اقدام به افتتاح حساب نموده‌اند بصورت سیستمی از بانک مسکن دریافت و احراز اولیه شرايط متقاضیان با استفاده از بانک اطلاعات متقاضیان ثبت نام شده در مسکن مهر، بانک استعلام سوابق، بانک اطلاعات دریافت کنندگان تسهیلات مسکن از بانک مسکن پس از تاریخ 1/1/1384 صورت می‌گیرد و اگر کسی سابقه داشته باشد امکان ورود به سایت نخواهد داشت و مراتب جهت رفع مسدودی حساب و استرداد وجوه پرداختی به بانک اعلام می‌شود.

توجه: بعد از پایان مهلت هیچگونه مدرک جدید پذیرفته نمی‌شود.

توجه: در صورتی که یک یا چند شرط از متقاضیان احراز نگردد مراتب به اطلاع متقاضی می‌رسد و متقاضی فقط یکبار با مراجعه حضوری و ارائه مستندات اجازه رفع نقص تا 10 روز کاری را خواهد داشت. جهت این کار باجه رفع نقص و رسیدگی تشکیل می‌شود تا تشکیل پرونده گردد و تا 5 روز کاری رسیدگی و نتیجه قطعی اعلام می‌گردد. در صورت عدم مراجعه حضوری و یا عدم احراز شرائط پس از مراجعه حضوری متقاضی غیر واجد شرائط جهت رفع مسدودی حساب و استرداد وجوه پرداختی به بانک مسکن اعلام می گردد. در صورت احراز شرائط در بررسی مجدد، متقاضی می تواند جهت ورود اطلاعات تکمیلی به شرح مرحله دوم وارد سایت شود.
مرحله سوم : متقاضی باید پس از ورود اطلاعات برگه خلاصه اطلاعات را از سایت چاپ نموده و پس از امضاء و اثر انگشت این برگه را نیز اسکن و بارگذاری نماید.
در این برگه علاوه بر اطلاعات ثبت نامی متقاضی اقرار مینماید که کلیه مطالب و مندرجات را مطالعه و با آگاهی کامل از شرائط اقدام به ثبت نام نموده است و در چارچوب مقررات مربوط به وظایف قانونی خود عمل نماید . در غیر اینصورت به سازمان اختیار تام در خصوص تصمیم گیری میدهد و مسئولیت عواقب هر گونه عدم ایفای تعهدات پیش بینی شده در این اطلاعیه را بر عهده می گیرد.
مرحله چهارم : امتیاز دهی به متقاضیان بر مبنای برگه خلاصه اطلاعات و مدارک اسکن شده به شرح زیر صورت می‌گیرد. در این مرحله ادعای متقاضیان در خصوص اقشار ویژه شامل خانواده محترم شهدا و جانبازان، نخبگان و مدال آوران به ترتیب از بنیاد شهید و بنیاد ملی نخبگان و اداره کل تربیت بدنی استان تهران استعلام می‌گردد. استعلام در صورت توافق با نهادهای مذکور با دریافت بانک اطلاعاتی و مکانیزه صورت خواهد گرفت و در غیر اینصورت با استعلام کتبی انجام می‌گیرد.

توجه : امتیازدهی به متقاضیان به شرط احراز شرائط قانونی مندرج در بخش اول به شرح زیر صورت می گیرد.

امتياز و توضيحات
متاهل و سرپرست خانوار بودن : 10 امتیاز
هر فرزند تحت تکفل : 3 امتیاز
سابقه سکونت بیش از 5 سال در تهران : هر سال مازاد بر 5 سال و بصورت مستمر 1 امتیاز تا سقف 10 امتیاز
همسر محترمه شهید، فرزندان محترم شهدا، جانبازان معزز بالای 25 درصد، آزادگان محترم، رزمندگان بازاء هر 6 ماه حضور در جبهه : تا سقف 3 امتیاز
نخبگان علمی : 3 امتیاز
مدال آوران ورزشی در سطح آسیائی، جهانی و المپیک: 3 امتیاز

توجه: در صورتیکه متقاضی جز بیش از یک گروه اقشار مذکور در بند 4 باشد
توجه : در صورت اینکه متقاضیان دارای امتیاز یکسان باشند، قرعه کشی انجام خواهد شد.
توجه : در صورتی که در هر مرحله ای از ثبت نام و واگذاری خلاف ادعای متقاضی و اطلاعات ثبت شده توسط وی با توجه به بررسیها ثابت شود برای کل دوره ثبت نام مسکن مهر در لیست ممنوعه قرار می گیرد.
مرحله پنجم : در این مرحله متقاضیان رتبه بندی شده جهت تشکیل پرونده و ارائه اصل مدارک و مستندات دعوت بعمل می آید.هر اولویت 3 روز کاری مهلت خواهند داشت و در انتها مهلت 5 روزه برای آنهائی که موفق به مراجعه نشده اند در نظر گرفته می شود.

بخش سوم ؛ شرائط پرداخت بها و اقساط مورد نظر:
مبلغ کل هر واحد شامل بهای تمام شده ساخت اعیان با احتساب کلیه هزینه های مربوط و بهای کارشناسی روز قدر السهم عرصه خواهد بود که بصورت نقد و اقساط و به شرح زیرپرداخت می شود:
سهم نقدی : کل بهای تمام شده ساخت اعیان و هزینه های مربوطه و 30 درصد از بهای کارشناسی روز قدرالسهم عرصه بصورت نقدی و در 5 مرحله به شرح زیر پرداخت می گردد:

پرداخت اول: 200 میلیون ریال بهنگام افتتاح حساب در بانک مسکن
پرداخت دوم: 200 میلیون ریال حدود 3 ماه پس از پرداخت اول بشرح مراحل مندرج در این بخش
پرداخت سوم: 200 میلیون ریال حدود 3 ماه پس از پرداخت دوم بشرح مراحل مندرج در این بخش
پرداخت چهارم : 200 میلیون ریال حدود 3 ماه پس از پرداخت سوم بشرح مراحل مندرج در این بخش
پرداخت پنجم: الباقی سهم نقدی قبل از تحویل واحد
سهم اقساطی: 70 درصد بهای کارشناسی قدرالسهم عرصه بصورت اقساط ماهیانه طولانی مدت (حداکثر 10 ساله) پرداخت خواهد شد.به نحوی که اقساط ماهیانه سال اول حداکثر 10 میلیون ریال باشد.

مرحله اول : متقاضیانی که تشکیل پرونده داده و اصل مدارک آنها به تایید میرسد مهلت 10 روزه برای واریز 200 میلیون ریال آورده نوبت دوم خواهند داشت. فاصله زمانی از پایان مهلت ثبت نام حدود 3 ماه خواهد بود.
مرحله دوم : متقاضیان پس از واریز مرحله دوم سهم آورده به مدت حداکثر 3 ماه فرصت خواهند داشت تا نسبت به واریز 200 میلیون ریال مرحله سوم اقدام نمایند.
مرحله سوم : پس از واریز مرحله سوم آورده انعقاد قرارداد پیش فروش اعیان واحدها بین متقاضی و فروشنده صورت خواهد گرفت. در این مرحله واحد متقاضی مشخص می گردد.
مرحله چهارم: پس از واریز پرداخت چهارم به شرح فوقانعقاد قرارداد واگذاری زمین با شرائط نقد و اقساط انجام می شود و فرایند دریافت اقساط 10 ساله حدود 10 میلیون ریال در ماه آغاز می گردد.
مرحله پنجم : پس از اتمام پروژه و در صورت تکمیل پرداخت سهم نقدی از سوی متقاضی و انعقاد قرارداد واگذاری زمین واحد قابل تحویل به متقاضی خواهد بود.
مرحله ششم : در صورت تسویه کامل بهای زمین انتقال سند عرصه و اعیان بنام متقاضی در دستور کار قرار می گیرد.

توجه : اسناد عرصه و اعیان تا تسویه کامل در اختیار سازمان خواهد بود.

بخش چهارم؛ انصراف و فسخ:
تا مرحله قبل از انعقاد قرارداد پیش فروش (مرحله سوم بخش سوم) متقاضی می تواند کتبآ اعلام انصراف نماید. در صورت انصراف متقاضی حق ثبت نام مجدد در هیچ کدام از پروژه های مسکن تهران را نخواهد داشت.

هرگونه اطلاعات تکمیلی در همین صفحه قرار خواهد گرفت .
برای ثبت نام از ابتدای مهرماه روی لینک سایت مرجع در بالای همین صفحه کلیک کنید .
سایت ثبت نام مسکن مهر تهران Tehran.maskanmehr.net تهرانسر حکیمیه تهرانپارس

نقشه ترافیک آنلاین تهران

قیمت فروش ps5 2016
پخش زنده شبکه سه
Live Home 3D. BeLight Software 3D USA LLC : Free +
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com