سولماز عباسي بانوي المپيك قايقراني ايران: نمي توان با معجزه در المپيك نتيجه گرفت
سایت مرجع
سولماز عباسي 
بانوي المپيكي قايقراني ايران 
قایقران زنان کشور
بانوي المپيكي قايقراني ايران با بيان اين كه نمي توانم قايقراني را كنار بگذارم اما اگر شرايط ايده آل نشود، حضور در اين رشته هم وقت تلف كردن است،‌ اظهار كرد كه به صورت معجزه‌آسا نمي‌شود در چنين بازي‌هايي نتيجه گرفت.
سولماز عباسي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره عملكردش در المپيك لندن گفت: دوست نداشتم كه المپيك تنها تجربه‌اي براي من باشد اما اين اتفاق افتاد و به آن نتيجه‌اي كه مد نظرم بود نرسيدم. هدفم اين بود كه به فينال C بازي‌هاي المپيك برسم اما موفق نشدم. هرچند بازي‌هاي لندن ميدان بسيار بزرگي بود كه بايد از آن رد مي‌شدم اما چنين موفقيتي نياز به برنامه‌ريزي و تجربه داشت. مي‌توانم بگويم كه به صورت معجزه‌آسا نمي‌شود در چنين بازي‌هايي نتيجه گرفت.
عباسي ادامه داد: ساير تيم‌ها در شرايط ايده‌آلي تمرين مي‌كنند اما در خيلي از مواقع نمي‌توانند به مدالي برسند. بايد برنامه‌ي بلندمدتي وجود داشته باشد تا ورزشكار هم آنچه را در توان دارد بگذارد و نتيجه‌اي مطلوب كسب شود.

بانوي قايقران المپيكي ايران ادامه داد: قبل از كسب سهميه المپيك برنامه‌ريزي خوبي انجام شد و آقاي فرزام به عنوان مربي هم اين برنامه را سرسختانه اجرا كرد اما پيش از المپيك اتفاقاتي افتاد و آسيب ديدگي من هم دليل ديگري بود تا حتي به برنامه‌ريزي مربي‌ام هم لطمه بخورد.
وي با بيان اينكه آسيب ديدگي كه 10 روز مانده به بازي‌ها برايم به وجود آمد باعث افت بدني‌ام شد و ذهنم را درگير كرد افزود: يكي از دلايل ديگري كه باعث ناكامي من در اين بازي‌ها بود، لغو اردوي برون‌مرزي پرتغال است. البته من نمي‌گويم كه اگر به اين اردو مي‌رفتم به مدال مي‌رسيدم اما با آمادگي بيشتري مي‌توانستم مسابقه دهم.
عباسي خاطرنشان كرد: پيستي كه در لندن وجود داشت در مقايسه با شرايط تمريني ما فوق‌العاده ايده‌آل بود اما حتي تيم ملي انگليس در همان پيست هم تمرين نكرد و در پرتغال اردو زد. البته مي‌توان دلايل مختلفي را براي اين اقدام در نظر گرفت كه يكي از دلايل شايد شلوغي لندن بود. در هر حال پرتغال از نظر آب و هوايي به لندن نزديك بود و اگر مي‌توانستيم در اين كشور اردويي داشته باشيم، از نظر جوي در اين بازي‌ها با مشكل روبه‌رو نمي‌شديم.

وي ادامه داد: ما در پيست 1000 متري تمرين كرديم و در پيست 2000 متري مسابقه داديم كه اين موضوع از نظر فني خنده‌دار است و اين شرايط ويژه‌اي را براي ما به وجود مي‌آورد. اگر شرايط ايده‌آل باشد مي‌توان نتيجه خوبي هم گرفت.
عباسي خاطرنشان كرد: اگر برنامه‌ريزي خوبي از سوي فدراسيون انجام شود دوست دارم تا المپيك بعدي قايقراني را ادامه دهم در غير اين صورت نمي‌توانم اميدوار باشم كه در دوره بعد نتيجه بهتري را بگيرم و نمي‌خواهم براي كسب تجربه دوباره راهي المپيك شوم.
قايقران المپيكي ايران ادامه داد: واقعيت اين است كه من از ناتمام گذاشتن يك كار خوشم نمي‌آيد و احساس مي‌كنم كه كارم را در المپيك نيمه تمام گذاشته‌ام در نتيجه ادامه فعاليت‌ها در قايقراني را مشروط كرده‌اند. اگر امكانات مورد نياز وجود داشته باشد ادامه مي‌دهم در غير اين صورت حضور وقت تلف كردن است. البته راضي هم نمي‌شوم كه قايقراني را كنار بگذارم چون اين رشته تمام زندگي من شده است. تنها اميدوارم كه شرايط براي رشته روئينگ ايده‌آل شود.
وي با بيان اينكه اميدوارم حداقل فدراسيون يك پيست دو كيلومتر استاندارد را براي ما ايجاد كند تا در مسابقه‌هاي بزرگ با ديدن پيست استاندارد سورپرايز نشويم گفت: در گذشته رشته تخصصي‌ام اسلالوم بود كه امكانات براي اين رشته در ايران وجود ندارد. در نهايت مجبور شدم رشته‌ام را تغيير دهم و به روئينگ بيايم. حالا هم از نظر سني شرايطي را ندارم كه بخواهم دوباره رشته ديگري را آغاز كنم.

عباسي با بيان اينكه از آقاي فرزام به عنوان مربي‌ام كه در اين مدت تلاش بسياري داشت تشكر مي‌كنم درباره روند تمريناتش گفت:‌ حدود يك هفته است كه زير نظر مربي خود تمريناتم را در درياچه آزادي آغاز كرده‌ام البته تا سال آينده مسابقه‌اي را پيش رو نداريم و اگر هم رقابتي باشد به صورت قطعي نيست.
سولماز عباسي 
بانوي المپيكي قايقراني ايران 
قایقران زنان کشور

میزبان تماس کد سرویس جدید ایرانسل

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Shovel Knight: Treasure Trove $24.99 Windows 10 app
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com