استقرار نگهبانان زن در تالارهاي عروسي، آرايشگاه‌ها و استخرهاي زنان
سایت مرجع
زنان براي حفظ حريم بانوان در مراكز تفريحي، آموزشي و تجاري مخصوص زنان
رييس مركز انتظام پليس پيشگيري نيروي انتظامي از حضور نگهبانان زن در مراكز تفريحي، آموزشي و تجاري مخصوص زنان خبر داد و گفت: اين زنان براي حفظ حريم بانوان فعاليت مي‌كنند.
سرهنگ سيفيان در گفت‌وگو با خبرنگار «انتظامي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اعلام خبر حضور بانوان نگهبان در اماكن خصوصي و دولتي، گفت: اين زنان نگهبان براي حفظ حريم بانوان در مكان‌هاي خصوصي و عمومي به فعاليت مي‌پردازند.

وي با بيان اينكه اين زنان آموزش‌هاي لازم را در راستاي حفاظت از محل‌ها مي‌بينند، گفت: اين افراد در قالب موسسات حفاظتي مشغول به كار مي‌شوند.
رييس مركز انتظام پليس پيشگيري ناجا با بيان اينكه اين زنان در پارك‌ها، مناطق تفريحي همچون فروشگاه‌ها و ... فعاليت مي‌كنند، گفت: از آنجايي كه برخي سارقان زن بوده يا برخي سارقان در پوشش زنانه اقدام به انجام اعمال مجرمانه مي‌كنند، وجود و استقرار نگهبانان زن به خصوص در مراكزي كه مخصوص زنان است، مهم است.
سيفيان با بيان اينكه ضريب امنيت مناطق تفريحي و آموزشي به ميزان سرمايه‌گذاري و همچنين گرايش مردم جامعه به اين محل‌ها، نقش مهمي دارد، تاكيد كرد: اگر امنيت محل‌هاي تفريحي، آموزشي و تجاري تامين شود، علاوه بر گرايش مردم و رونق كسب و كار، سرمايه‌گذاري نيز افزايش مي‌يابد.

وي استخرهاي زنان، تالارهاي عروسي، آرايشگاه‌ها و ... را از جمله مكان‌هايي ناميد كه زنان نگهبان مي‌توانند در آن به فعاليت بپردازند و به ايسنا گفت: وجود نگهبانان زن علاوه بر حفظ اموال، باعث از بين رفتن مشكلاتي كه ممكن است توسط موبايل‌هاي دوربين‌دار و برخي رفتارهاي ناهنجار و ... ايجاد شود، مثمر ثمر باشد.
زنان براي حفظ حريم بانوان در مراكز تفريحي، آموزشي و تجاري مخصوص زنان

کد طرح کاهش تعرفه کلیه مکالمات سیمکارت ایرانسل در روزهای جمعه

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Absolute Drift: Zen Edition $11.99
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com