بدهي كلان پيمانكاران پروژه‌هاي عمراني به توليدكنندگان ماشين‌آلات
سایت مرجع
بدهي كلان پيمانكاران پروژه‌هاي عمراني به توليدكنندگان ماشين‌آلات به دليل عدم تخصيص اعتبار اين پروژه‌ها
مديرعامل يك شركت توليدكننده ماشين‌آلات معدني و راهسازي از بدهي كلان پيمانكاران پروژه‌هاي عمراني به توليدكنندگان ماشين‌آلات به دليل عدم تخصيص اعتبار اين پروژه‌ها خبر داده و از تاثيرات منفي اين وضعيت بر توليدكنندگان ماشين‌آلات معدني و راهسازي انتقاد كرد.

حميدرضا افراسيابي - مديرعامل حفار ماشين، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: بسياري از پيمانكاراني كه در گذشته ماشين‌آلات معدني و راهسازي مورد نياز را به صورت اعتباري خريداري كرده‌اند، در حال حاضر قادر به پرداخت بدهي خود به توليدكنندگان ماشين‌آلات نيستند.

وي با بيان اين‌كه پيمانكاران عنوان مي‌كنند عدم تامين اعتبار اين پروژه‌ها دليل شكل‌گيري چنين وضعيتي بوده است، خاطرنشان كرد: به هر حال در اين شرايط هرگونه خريد و فروش ماشين‌آلات راهسازي و معدني به حداقل ممكن كاهش يافته است كه در صورت ادامه اين شرايط به زودي بازار اين ماشين‌آلات وارد ركود خواهد شد.

افراسيابي ادامه داد: ادامه چنين وضعيتي كاهش شديد نقدينگي مورد نياز توليدكنندگان ماشين‌آلات معدني و راهسازي و بروز مشكلاتي در روند توليد محصولات را به دنبال خواهد داشت.

مديرعامل حفار ماشين با بيان اين‌كه در اين شرايط با كاهش اندك قيمت ماشين‌آلات معدني و راهسازي مواجهه هستيم، ‌خاطرنشان كرد: ‌اگرچه اعلام تك نرخي شدن ارز در حدود دو ماه پيش از نظر رواني كاهش جزيي قيمت‌ها را به همراه داشت، اما به دليل آن‌كه تاكنون بسياري از توليدكنندگان موفق به دريافت ارز به نرخ مرجع نشده‌اند، آنطور كه پيش‌بيني مي‌شد قيمت‌ها كاهش نيافته است.

وي خاطرنشان كرد: در صورت تخصيص ارز دولتي به توليدكنندگان و واردكنندگان ماشين‌آلات معدني و راهسازي و همچنين تخصيص بودجه پروژه‌هاي راهسازي و عمراني مي‌توان به روان شدن بازار ماشين‌آلات معدني و راهسازي و كاهش قابل توجه قيمتها در اين حوزه اميدوار بود.
بدهي كلان پيمانكاران پروژه‌هاي عمراني به توليدكنندگان ماشين‌آلات به دليل عدم تخصيص اعتبار اين پروژه‌ها

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن - نسخه نوامبر 2013

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Live Home 3D. BeLight Software 3D USA LLC : Free +
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com