آخرین قیمت سیم‌کارت ( رایتل ایرانسل تالیا همراه اول ) در سال جدید
سایت مرجع
قیمت روز سیمکارت همراه اول رایتل ایرانسل تالیا
قیمت سیم‌کارت‌های کد یک که از مدت‌ها پیش روندی صعودی را در بازار تجربه می‌کرد، در اولین ماه امسال به بیش از دو میلیون تومان رسید.

به گزارش خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در حال حاضر سیم‌کارت‌های کد یک در بازار با قیمت بیش از دو میلیون و صد هزار تومان به فروش می‌رسند و سیم‌کارت‌های کد دو نیز قیمتی بیش از یک میلیون تومان دارند.

بنا بر اعلام فعالان بازار در حال حاضر سیم کارت کارکرده کد 3 به قیمت 650 هزار تومان به بالا، کد 4 بالای 500 هزار تومان و کد 5 بیش از 470 هزار تومان به فروش می رسند. همچنین سیم کارت کد 6 به قیمت بالغ بر 400 هزار تومان و کد 7 بالای 300 هزار تومان به فروش می‌رسند.

سیم‌کارت کد 8 نیز اکنون با قیمت 270 هزار تومان به بالا به فروش می‌رسد و کدهای 7 و 8 صفر به ترتیب 360 و 310 هزار تومان به فروش می‌رسند.

اما در زمینه سیم کارت‌ اپراتورهای دیگر این روزها گفته می‌شود سیم کارت تالیا در بازار خیلی کم شده و خرید و فروش در این بخش تقریبا به صفر رسیده است.

خطوط رایتل هم در صورت اعتباری بودن در بازار آزاد حدود 25 هزار تومان و خطوط دائمی رایتل حدود 125 هزار تومان به فروش می رسند.

ایرانسل اعتباری نیز بنا بر رند بودن شماره‌اش بالای 5000 تومان قیمت دارد و ایرانسل دائمی که بعضا گفته می‌شود بسیار کم شده حدود 120 هزار تومان قیمت دارد.

سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول با کد 919 و کد 910 که اکنون در بازار بیشتر شده نیز با قیمتی حدود 20 هزار تومان به فروش می‌رسند.
قیمت روز سیمکارت همراه اول رایتل ایرانسل تالیا

کد ارسال سریع پیامک صوتی ایرانسل + توضیحات و تعرفه

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
download Minecraft for Windows 10
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com