محدودیت زمانی برای مصرف بنزین ۴۰۰ تومانی تعیین نشده‌ است
سایت مرجع
42 درصد از بنزین 400 تومانی موجود در کارت‌های سوخت مصرف شده
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۵

رییس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت کشور با بیان این‌که فعلا محدودیتی برای استفاده بنزین‌های 400 تومانی موجود در کارت‌های سوخت تعیین نشده و دستورالعملی در این زمینه ابلاغ نشده است، گفت: از ابتدای اجرای گام دوم قانون هدفمندسازی یارانه‌ها 42 درصد از بنزین 400 تومانی موجود در کارت‌های سوخت مصرف شده است.

بیژن حاج محمدرضا در گفت‌وگو با خبرنگار انرژی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در پاسخ به این که بنزین 400 تومانی موجود در کارت‌های سوخت تا چه زمانی قابل استفاده خواهد بود، اظهار کرد:تا کنون دستورالعملی در این زمینه ابلاغ نشده است اما به طور قطع هر تصمیمی در این زمینه یک ماه زودتر اعلام خواهد شد.
وی در ادامه با بیان این که در ابتدای اجرای گام دوم قانون هدفمندسازی یارانه ‌ها دو میلیارد و 400 میلیون لیتر بدهی بنزین 400 تومانی داشتیم،‌اظهار کرد:حدود 42 درصد بنزین سهمیه ای 400 تومانی مصرف شده و 58 درصد معادل یک میلیارد و 400 میلیون لیتر باقی مانده که فعلا محدودیتی درباره زمان مصرف آن وجود ندارد.

به گزارش ایسنا، هم زمان با اجرای گام دوم قانون هدفمندسازی یارانه‌ها، قیمت حامل‌های انرژی از پنجم اردیبهشت ماه افزایش یافت و مقرر شد بنزین سهمیه‌ای با نرخ 700 تومان و بنزین آزاد با نرخ 1000 تومان عرضه شود.
پیش از این بیژن نامدار زنگنه، وزیر نفت، در واکنش به نگرانی مردم مبنی بر سوختن بنزین‌های 400 تومانی موجود در کارت‌های سوخت پس از افزایش قیمت بنزین اعلام کرده بود چند میلیارد‌ لیتر بنزین ۴۰۰ تومانی در کارت‌های سوخت وجود دارد که در زمان افزایش قیمت با‌ همان قیمت ۴۰۰ تومان عرضه می‌شود.
42 درصد از بنزین 400 تومانی موجود در کارت‌های سوخت مصرف شده

کد تغییر صدای مکالمات ایرانسل - سرویس جدید ایرانسل

قیمت فروش ps5 2016
پخش زنده شبکه سه
Absolute Drift: Zen Edition $11.99
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com