تهران میزبان بیست سومین نماشگاه بین المللی مبلمان منزل هافکس ۱۰ تا ۱۳ مرداد
سایت مرجع
نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل مرداد ۹۳
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۷

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل با حضور بیش از 400 شرکت از 10 تا 13 مرداد ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش می یابد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، مظفر علیخانی، دبیر کل شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته با اعلام این خبر اظهار کرد: این نمایشگاه با مجوز رسمی از سازمان توسعه تجارت ایران و شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران و توسط شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته برگزار خواهد شد.

وی افزود: شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته با عنایت به مفاد اساسنامه مبنی بر ساماندهی کلیه رخدادهای عمومی از قبیل نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و سمینارهای بین‌المللی مرتبط با صنف و صنعت مبلمان و به منظور بهره‌گیری از طراحی های علمی و تکنولوژی مدرن جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی تولیدات داخلی و توسعه صادرات مبلمان و دکوراسیون برگزاری نمایشگاه های تخصصی صادراتی و صنفی در صنف مبلمان در داخل و خارج از کشور را در دستور کار خود قرار داده است .

رامین سمیع‌زاده، مدیر بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل نیز اظهار داشت: نمایشگاه امسال با شعار هنر، فرهنگ و محصول ایرانی در فضایی حرفه‌ای و رقابتی برگزار خواهد شد.

وی مهمترین هدف از برپایی این نمایشگاه را فراهم کردن بستری جهت ارتقای سطح کمی وکیفی طراحی، تولید، فروش و صادرات تولیدات ومحصولات ایرانی عنوان کرد.

سمیع‌زاده با اشاره به اینکه این نمایشگاه با حدود هفت درصد افزایش نسبت به سال گذشته در فضای ناخالصی به وسعت 75 هزار متر مربع و با 43 هزار متر مربع فضای خالص کار خود را آغاز خواهد کرد، از حضور فعال و پرنشاط بیش از 400 مشارکت‌کننده در نمایشگاه خبر داد که آخرین توانمندهای خود را در معرض بازدید عموم قرار داده و با یکدیگر به رقابتی سالم می‌پردازند.

وی، ضمن اعلام اینکه هیات‌های تجاری چندین کشور دنیا برای بازدید از نمایشگاه دعوت شده‌اند و امید است به امضای تفاهم‌نامه‌های همکاری و البته اجرائی منجر شود، اولویت‌های برگزاری نمایشگاه را حمایت از تولید مبلمان در داخل کشور با رویکرد صادراتی، احترام به پیشکسوتان و حمایت و اعتماد به طراحان و مهندسین ایرانی عنوان کند.

بر اساس این گزارش صنعت مبلمان در ایران هشت درصد اشتغال کشور را به خود اختصاص داده و از طرف دیگر با جهش نرخ ارز و قرار گرفتن نرخ آن در سطوح نزدیک به نرخ واقعی، در صورت برنامه‌ریزی، هماهنگی ارکان مرتبط و تلاش صنعتگران امکان ورود به بازارهای خارجی تا حدودی فراهم شده است.

به گفته مدیر بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل، ارزش تولید مبلمان در جهان در سال 2013 به 450 میلیارد دلار در سال نزدیک شده است که متاسفانه ایران سهم قابل توجهی از آن را در اختیار ندارد که البته برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند نقش موثری در مسیر حضور قابل توجه ایران در عرصه‌های تجارت جهانی ایفا کند.
نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل مرداد ۹۳

کد تغییر صدای مکالمات ایرانسل - سرویس جدید ایرانسل

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
Earth 3D 3Planesoft $2.99
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com