احتمال افزایش قیمت ظروف آشپزخانه در آینده‌ نزدیک
سایت مرجع
اتحادیه لوازم فلزی و ظروف آشپزخانه تهران
شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۵

رییس اتحادیه لوازم فلزی و ظروف آشپزخانه تهران خبر داد: خرید آلومینیوم ومواد پتروشیمی از ارز مبادله‌ای به ارز آزاد تبدیل شده و قیمت آن افزایش یافته که این موضوع تولیدکنندگان لوازم فلزی و ظروف آشپزخانه را با مشکل مواجه کرده است.
محمدحسن کاظمی ، رییس اتحادیه لوازم فلزی و ظروف آشپزخانه تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) با بیان اینکه مواد اولیه‌ی مورد استفاده در تهیه لوازم آشپزخانه، آلومینیوم ومواد پتروشیمی است اظهار کرد: از حدود 20 روز گذشته قیمت هرکیلو آلومینیوم افزایش یافته که این موضوع در قیمت نهایی لوازم و ظروف آشپزخانه تاثیرگذار خواهد بود و افزایش قیمت را شاهد خواهیم بود.

وی با بیان این که بازار در این بخش کساد است، اظهار کرد: 50 درصد لوازم آشپزخانه تولید داخل بوده و 50 درصد وارداتی است و لوازمی که از چین وارد می‌شود ارزان‌تر است چون تولیدات داخلی جوابگوی مصرف نیست.
کاظمی با بیان اینکه بیشتر واردات از چین و کشورهای اروپایی صورت می‌گیرد، گفت: تولیدات داخلی از کیفیت بالاتری نسبت به کالاهای چینی برخوردار است و دولت نیز باید با حمایت از تولیدات داخلی، واردات بیش از نیاز را متوقف کند و از سویی زیربناهای لازم را برای صادرات فراهم کند.

رییس اتحادیه لوازم فلزی و ظروف آشپزخانه تهران در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه اکثر مواد اولیه در این بخش وارداتی است، تاکید کرد: دولت باید با کاهش هزینه های تولید این فرصت را برای تولیدکننده فراهم کند تا بتواند تولیدات خود را با قیمت مناسب به دست مصرف کننده برساند.
وی با بیان اینکه باید فرهنگ استفاده از کالای ایرانی را برای مصرف کننده ایجاد کرد، گفت: کیفیت بسیاری از محصولات داخلی مطلوب است و همه تولیدات دارای ضمانت پس از فروش هستند و باید فضای رقابت در بازار ایجاد شود تا تولید کننده داخلی متحمل ضررو زیان نشود.
اتحادیه لوازم فلزی و ظروف آشپزخانه تهران

کد تغییر صدای مکالمات ایرانسل - سرویس جدید ایرانسل

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
download Minecraft for Windows 10
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com