شهرک صنعتی مشترک ایران و چین با سرمایه چینی ها و نیروی کار ایرانی
سایت مرجع
شهرک صنعتی ایران و چین
معاون وزیر صنعت گفت: در ایجاد شهرک ایران و چین این طرف چینی است که سرمایه‌گذاری می‌کند و ایران صرفا یک هماهنگ‌کننده است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه مرکزی، سیدابریشمی در جمع خبرنگاران پیرامون ایجاد شهرک صنعتی مشترک ایران و چین افزود: طی توافقنامه‌ای که اخیرا بین وزیر صنعت، معدن و تجارت و طرف چینی امضا شده است مقرر شده تا یک شهرک مشترک ایران و چین در کشور ایجاد شود.

وی با بیان اینکه در این قرارداد ایران صرفا یک هماهنگ‌کننده است، اظهار کرد: چون طرف چینی در ایجاد زیرساخت‌های شهرک و استقرار واحدهای صنعتی سرمایه‌گذاری می‌کند این طرف چینی است که مکان استقرار شهرک را انتخاب می‌کند.
ابریشمی بیان کرد: ایران زمینه‌های سرمایه‌گذاری و انتخاب را برای طرف چینی ارزیابی و از استان‌های کشور استعلام گرفته و پیشنهادات را جمع‌آوری و در اختیار طرف چینی قرار می‌دهد تا آنها انتخاب کنند.

معاون وزیر و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: واحدهای چینی در اینجا مستقر و با استفاده از نیروهای تولیدی ایرانی محصولات کارخانجات را تولید و به بازارهای داخل و خارج عرضه می‌کنند.
وی با بیان اینکه در مورد حجم سرمایه‌گذاری تاکنون هیچ توافقی بین دو کشور صورت نگرفته است، خاطرنشان کرد: فضایی به مساحت دو هزار تا سه هزار هکتار به منظور ایجاد این شهرک برای چینی‌ها پیش‌بینی شده است.
شهرک صنعتی ایران و چین

کد ارسال سریع پیامک صوتی ایرانسل + توضیحات و تعرفه

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
Adobe Photoshop Elements 15 save $40.00  •  2 days remaining
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com