چه کنیم تا موهایمان سریع‌تر رشد کنند؟
سایت مرجع
راه حل رشد سریع و پرپشت شدن مو
اگر شما هم جزء كساني باشيد كه موهايشان كم‌پشت است، حتما هميشه دنبال راه حلي براي رشد سريع و پرپشت‌شدن آن بوده‌ايد.
به گزارش ايسنا به نقل از سايت آفتاب، در اینجا به چند راه حل مفید که باعث می‌شوند موهای شما به صورت طبیعی سریع‌تر رشد کنند اشاره می‌کنیم :

موهایتان را شانه کنید:
"روزی ۱۰۰ بار موهایتان را شانه کنید" ، به احتمال زیاد این جمله را بارها از زبان مادربزرگتان شنیده‌اید. اگرچه ممکن است فکر کنید این کار بی‌فایده است اما باور کنید که این توصیه قدیمی اصلا" بی‌فایده نیست. شانه کردن مرتب موها باعث می‌شود موهایتان درخشان‌تر شوند و راحت‌تر حالت بگیرند. علاوه بر این برس کشیدن و شانه‌کردن یک ماساژ عالی برای موها محسوب می‌شود. برای نتیجه گرفتن بهتر از یک برس نرم استفاده کنید. شما می‌توانید با ماساژ دادن پوست سر در هنگام شستشو نیز فولیکول‌های موهایتان را تحریک کنید. این کار باعث می‌شود ذهن و بدنتان ریلکس شوند و در نتیجه موهایتان سریع‌تر رشد می کنند و قوی‌تر می‌شوند.

از حالت‌دادن مو و استفاده از مواد حالت‌دهنده خودداری کنید:
اگر نمی‌توانید از موهایتان مراقبت نکنید ، رشد سریع آن‌ها را نیز فراموش کنید. کارهایی مثل خشک کردن مو با سشوار ، صاف کردن و رنگ کردن به شدت باعث آسیب دیدن موها می‌شوند. علاوه بر این استفاده مکرر از مواد حالت‌دهنده هم شرایط را بدتر می‌کند. اگر نمی‌توانید از درست کردن و حالت دادن موهایتان پرهیز کنید حداقل هر هفته دوبار به موهایتان استراحت بدهید، به این ترتیب خواهید دید که موهایتان چقدر از شما ممنون می‌شوند.

از شستشوی زیاد خودداری کنید:
اگر عادت دارید موهایتان را هر روز بشویید ، حالا زمان آن است که کمی به موهایتان استراحت بدهید. شامپو کردن هر روزه به موها صدمه می‌زند. این کار نه تنها باعث می‌شود موهای شما خشک شود بلکه موجب می‌شود موهایتان به راحتی بشکنند و بریزند. خشک بودن و ضعیف بودن موها هر دو از رشد سریع مو جلوگیری می‌کنند.

مایعات بنوشید:
موهای شما هم مانند سایر قسمت‌های بدنتان برای عملکرد بهتر به آب نیاز دارد؛ بنابراین با نوشیدن مقدار زیادی آب و مایعات موهایتان را مرطوب نگه دارید. نوشیدن آب زیاد علاوه بر این که باعث می‌شود شما پوست زیبا ، سالم و درخشانی داشته باشید ، سموم را از بدن شما خارج می‌کند.

از رژیم غذایی مناسبی استفاده کنید:
رژیم غذایی مناسب نه تنها برای داشتن یک بدن سالم و قوی مفید است بلکه برای داشتن موهای سالم نیز اهمیت زیادی دارد. موهای خشک و ضعیف نتیجه یک رژيم غذایی نامناسب است؛ بنابراین از یک رژیم غذایی متعادل و مناسب که شامل مواد پروتئیني ، کربو هیدرات‌ها ، ویتامین و سبزیجهاي سبز است استفاده کنید و با شکر و چربی خداحافظی کنید تا موهای سالمی داشته باشید .

هرچند وقت یک‌بار موهایتان را مرتب کنید:
پایین موهایتان را مرتبا" کوتاه کنید تا از شر موهای صدمه دیده خود خلاص شوید . این یکی از بهترین راهها برای افزایش سرعت رشد طبیعی موها محسوب می‌شود.توضیحات کامل تاثیر همه ویتامین های موثر در رشد و حالت مو :
http://www.oonternet.com/site/links/2948
[لــیــنــک]راه حل رشد سریع و پرپشت شدن مو

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن - نسخه نوامبر 2013

قیمت فروش ps5 2016
پخش زنده شبکه سه
Karaoke One
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com