دوره تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان در کشورهای اروپایی
سایت مرجع
دوره تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان در کدام کشورهای اروپایی
به روز شده در: ۰۴/۰۷/۲۰۱۷

در فصل تابستان دانش آموزان در سراسر اروپا به تعطیلات می روند. با این حال دوره این تعطیلات برای دانش آموزان در کشورهای مختلف اروپایی یکسان نیست. طولانی ترین دوره تعطیلات تابستانی را دانش آموزان کدام کشور اروپایی دارند؟

در حالی که برخی کشورهای اروپایی همچون فرانسه دوره تعطیلات مشخصی را برای کل دانش آموزان تعیین کرده اند، برخی دیگر از کشورها در مناطق مختلف کشور دوران تعطیلات متفاوتی را برای دانش آموزان در نظر گرفته اند.

در حالی که تمام دانش آموزان فرانسوی بین هشتم ژوئیه تا چهارم سپتامبر به تعطیلات تابستانی می روند، در تقریبا تمام ۱۶ ایالت آلمان دانش آموزان دوران تعطیلات متفاوتی را تجربه می کنند.

دانش آموزان مقاطع ابتدایی و راهنمایی در بیشتر کشورهای شرق اروپا دوان تعطیلات تابستانی طولانی مدت (بین ۱۲ تا ۱۳ هفته) را تجربه می کنند. در ایتالیا، پرتغال، اسپانیا و برخی کشورهای منطقه بالکان نیز چنین دوره ای برای تعطیلات تابستانی اعمال می شود.

میانگین هفته هایی که در بریتانیا دانش آموزان به تعطیلات می روند بسیار کمتر است: بین شش تا ۹ هفته! مدت تعطیلات مدارس در اسکاتلند و ایرلند شمالی بین هشت و ۹ هفته، و در انگلستان و ولز کمتر از هفت هفته است.

کوتاهترین دوره تعطیلات تابستانی را دانش آموزان دانمارکی، آلمانی و هلندی با هفت هفته یا کمتر از آن تجربه خواهند کرد.
دوره تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان در کدام کشورهای اروپایی

کلمات کلیدی: دوره تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان در کدام کشورهای اروپایی+دوره تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان در فرانسه+دوره تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان در کشورهای شرق اروپا+دوره تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان در ایتالیا+دوره تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان در پرتغال+دوره تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان در اسپانیا+دوره تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان در برخی کشورهای منطقه بالکان+دوره تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان در بریتانیا+دوره تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان در اسکاتلند+دوره تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان در ایرلند شمالی+دوره تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان در انگلستان+دوره تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان در ولز+دوره تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان در دانمارک+دوره تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان در آلمان+دوره تعطیلات تابستانی دانش‌آموزان در هلند
PlayStation 5 series 1300 1315 1316 Prices

قیمت فروش ps5 2016
پخش زنده شبکه سه
Shovel Knight: Treasure Trove $24.99 Windows 10 app
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com