راهنمای آرام کردن کودکان در هنگام تزریق آمپول و واکسن
سایت مرجع
والدین می توانند با رعایت برخی نکات و انجام برخی رفتارهای خاص از ناسازگاری نوزادان و کودکان در مواقع تزریق واکسن یا آمپول پیشگیری کنند
اکثر والدین برای بردن او به مطب پزشک و یا تزریق واکسن با مشکلات جدی مواجه شوند. متخصصان اطفال تاکید دارند که والدین می توانند با رعایت برخی نکات و انجام برخی رفتارهای خاص از ناسازگاری نوزادان و کودکان در مواقع تزریق واکسن یا آمپول پیشگیری کنند.
به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز ، این متخصصان توصیه می کنند:
اگر می خواهید به نوزاد خود واکسن بزنید می توانید روش ۵ S را امتحان کنید. در این روش به والدین توصیه می شود نوزاد را داخل پتو یا ملحفه تمیز بپوشانید سپس او را به پهلو یا روی شکم بخوابانید، آرام آرام او را تکان دهید و دعوت به سکوت کنید و به او شیر بدهید تا کاملا آرام شود. پس از آن که کودکتان آرام شد از متخصص بخواهید واکسن او را تزریق کند.
هم چنین می توانید قبل از تزریق به نوزادتان یک محلول قندی بدهید. مطالعات نشان داده که این روش کمک می کند کودک در طول تزریق یا بعد از آن کمتر گریه کند.
اگر فرزندتان بزرگ تر است، می توانید در مورد او از روش سرفه کردن عمدی استفاده کنید. یک مطالعه جدید نشان می هد سرفه کردن قبل و در طول تزریق واکسن درد ناشی از تزریق را در کودکان ۴ تا ۵ ساله و ۱۱ تا ۱۲ ساله کاهش می دهد.
والدین هم چنین می توانند از تکنسین تزریق واکسن درخواست کنند که از اسپری های بی حسی موضعی در محل تزریق استفاده کنند. اگرهیچ یک از این روشها جواب نداد از وسایل یا ابزاری مثل تلفن همراه برای پرت کردن حواس کودکتان استفاده کنید.
والدین می توانند با رعایت برخی نکات و انجام برخی رفتارهای خاص از ناسازگاری نوزادان و کودکان در مواقع تزریق واکسن یا آمپول پیشگیری کنند

کد تغییر صدای مکالمات ایرانسل - سرویس جدید ایرانسل

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Absolute Drift: Zen Edition $11.99
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com