احتمالا هورمون های مردانه از جمله تستسترون باعث کوتاه شدن عمر می شود
سایت مرجع
هورمون‌های جنسی مردانه ، عامل کوتاه‌تر شدن میانگین طول عمر مردان در مقایسه با زنان هستند
متخصصان در یک مطالعه جدید ادعا کرده‌اند که هورمون‌های جنسی مردانه، عامل کوتاه‌تر شدن میانگین طول عمر مردان در مقایسه با زنان هستند. مطالعه ای که روی دربار امپراطوری کره انجام شده نشان می دهد خواجه های دربار دست کم چهارده سال بیش از مردان سالم عمر می کردند.
به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز، پژوهشگران دانشگاه سئول و اینچون کره جنوبی اعلام کردند خواجه های دربار امپراطوری کره به طور متوسط هفتاد سال عمر می کردند و طول عمرشان چهارده تا نوزده سال بیش از مردان کامل بود. این اختلاف بسیار محسوس می تواند تا حدودی نشان دهنده اختلاف میان طول عمر میان زنان و مردان باشد.

متخصصان کره‌ای در این مطالعه اظهار داشتند: مردان عقیم که به دلایل پزشکی، فاقد این هورمون‌های جنسی هستند در مقایسه با مردان سالم و بارور، نسبتا بیشتر عمر می‌کنند.
این یافته حاصل مطالعات دقیق روی ژن‌های گروهی از اشراف زاده‌های کره‌ای است.
هورمون های مردانه از جمله تستسترون مظنون اند که اثر منفی روی سیستم ایمنی بدن دارند و برخی مطالعات این هورمون ها را عامل بروز حملات قلبی عروقی در مردان که بیش از زنان است عنوان کرده اند.
مطالعات آزمایشگاهی روز موش ها و سگ ها پیش تر از افزایش اندک طول عمر حیواناتی که دستگاه جنسی شان برداشته شده بود خبر دادند اما تا کنون هیچ گونه اطلاعات معتبری در این زمینه برای انسان مشاهده نشده است.

پژوهشگران کره ای که مطالعات خود را بر اساس شجره نامه سیصد و هشتاد و پنج خواجه دربار امپراطوری کره سلسله چوسون در سال ۱۸۱۶-۱۷۴۱ انجام داده و در نشریه کارنت بایولوژی منتشر کرده اند نشان می دهد شیوه زندگی و تغذیه خواجه ها نمی تواند عامل این طول عمر باشد زیرا خانواده های سالم دیگری که با آنها مقایسه شدند شیوه و شرایط زندگی مشابهی در دربار امپراطوری داشتند.
دکتر کیونگ – جین مین، استاد دانشگاه «این‌ها» در این مطالعه خاطرنشان ساخت: یافته جدید، سرنخ مهمی در رابطه با درک علت تفاوت بین طول عمر زنان و مردان در اختیار متخصصان قرار می‌دهد.
هورمون‌های جنسی مردانه ، عامل کوتاه‌تر شدن میانگین طول عمر مردان در مقایسه با زنان هستند

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن - نسخه نوامبر 2013

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
Karaoke One
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com