سامانه پیامکی 201490 آماده اطلاع‌رسانی کمبودهای دارویی
سایت مرجع
فهرست داروخانه‌هایی که داروی کمیابتان را دارند دریافت کنید
مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو از راه‌اندازی سامانه اطلاع‌رسانی کمبودهای دارویی 201490 خبر داد و گفت: با بهره‌مندی این سامانه جلوی سردرگمی بیماران برای یافتن داروی کمیاب خود در داروخانه‌های پایتخت گرفته می‌شود.
دکتر سعداله پرویزی در گفت‌وگو با خبرنگار«سلامت» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: این سامانه در حال حاضر در استان تهران فعال است اما معاونت‌های غذا و داروی سایر استان‌ها می‌توانند با اعلام آمادگی از آن بهره‌برداری نمایند.

وی ضمن تاکید بر اینکه این سامانه جلوی سردرگمی مراجعان به داروخانه‌ها را خواهد گرفت، درباره نحوه استفاده از آن گفت: همشهریان تهرانی بایستی ابتدا یک پیامک بدون متن به 201490 ارسال کنند. پس از آن پیامکی حاوی دستورالعمل‌های لازم پیرامون نحوه ارسال نام دارو برای آن‌ها فرستاده می‌شود.
مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو ادامه داد: این سامانه پس از جست و جو در فهرست داروهای موجود در هر یک از داروخانه‌ها، فهرست دو داروخانه که نزدیک‌ترین فاصله را با فرد دارند، در اختیار وی قرار می‌دهد، تا بتواند با مراجعه به آنجا داروی خود را دریافت کند. تفاوتی در خصوص داخلی یا خارجی بودن دارو وجود ندارد و اطلاعات مربوط به هر دارویی که دچار کمبود شده باشد را در اختیار مخاطب قرار می دهد.
فهرست داروخانه‌هایی که داروی کمیابتان را دارند دریافت کنید

کد ارسال سریع پیامک صوتی ایرانسل + توضیحات و تعرفه

قیمت فروش ps5 2016
پخش زنده شبکه سه
Absolute Drift: Zen Edition $11.99
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com