گردو سالم‌ ترین هسته روغنی است و موجب جوان‌سازی بدن می شود
سایت مرجع
برای حفظ سلامت گردو را به فهرست غذایی خودتان اضافه کنید
محققین عنوان می کنند که یک مشت گردو دو برابر سایر هسته‌های روغنی، آنتی‌اکسیدان دارد پس می‌تواند خودش را به‌عنوان عنصر جوان‌سازی معرفی کند.
به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز، پژوهشگران رشته تغذیه در دانشگاه پنسیلوانیا می گویند گردو به‌ عنوان سالم‌ترین هسته روغنی است زیرا آنتی‌اکسیدان موجود درآن بیشتر از سایر هسته‌های روغنی است و شما برای حفظ سلامت باید گردو را به فهرست غذایی خودتان اضافه کنید.
تحقیقات دانشگاه پنسیلوانیا ثابت می‌کند، گردو از سایر هسته‌های روغنی مانند بادام زمینی، پسته، فندق و بادام سالم‌تر است. همه هسته‌های روغنی به‌عنوان موادی سالم و مغذی شناخته شده است که ویتامین‌ها و مواد معدنی متعدد و فیبر دارد.

این‌گونه هسته‌های روغنی در عین حال فاقد فرآورده‌های شیری و گلوتن است؛ دو ماده‌ای که بسیاری نسبت به آن آلرژی دارند.
تحقیقات قبلی نشان داده، مصرف مقادیر کمی از هسته‌های روغنی می‌تواند خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی، بعضی انواع سرطان، دیابت نوع۲ و بعضی مشکلات بهداشتی دیگر را کاهش دهد.
به گفته جو وینسون، سرپرست این تحقیقات، برای بهره‌برداری از خواص گردو باید آن را به شکل بو نداده استفاده کرد. به گفته دکتر وینسون، حرارت ناشی از بو دادن هسته‌های روغنی، میزان آنتی‌اکسیدهای آن‌ها را کاهش می‌دهد.
او می‌گوید، مردم معمولا گردو را به‌صورت بو نداده و طبیعی می‌خوردند در نتیجه از آنتی‌اکسیدان‌های آن استفاده کامل را می‌کنند.
برای حفظ سلامت گردو را به فهرست غذایی خودتان اضافه کنید

PlayStation 5 series 1300 1315 1316 Prices

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
Live Home 3D. BeLight Software 3D USA LLC : Free +
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com