چهارمین کنگره انجمن دندانپزشکی ایران از ۱۰ الی ۱۲ آبان در شیراز برگزار می شود
سایت مرجع
چهارمین کنگره انجمن دندانپزشکی ایران آبان ۹۱ شهر شیراز www.idafars.ir
چهارمین کنگره انجمن دندانپزشکی ایران (شعبه فارس) با رویکرد علمی – انتقادی به تبلیغات در حوزه علوم، مواد و تجهیزات دندانپزشکی ۱۰ تا ۱۲ آبان ماه در شهر شیراز برپا می شود.
به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز، دکتر نازیلا شهبازی، رئیس این کنگره با اعلام خبر فوق افزود: چهارمین کنگره انجمن دندانپزشکی ایران (شعبه فارس) با محوریت ” باورها و پندارها ” در دندانپزشکی برگزار می شود.
وی ادامه داد: با توجه به ورود مواد و تکنولوژی های نوین، کوشش بر این است تا بر اساس دندانپزشکی مبتنی بر شواهد در مورد این مواد و تجهیزات جدید به مفاهیم و دیدگاه های علمی دست یابیم.
به گفته دکتر شهبازی در این کنگره همچنین سعی شده تا مسایل تبلیغاتی و مورد ادعا به صورت کاملا علمی مورد نقد و بررسی قرار گیرد.

وی افزود: این کنگره در قالب پانل های متعدد علمی مانند تحقیقات و نوآوری، درد، تروما (ضربات)، تکنولوژی های نوین دندانپزشکی و بیماری های عمومی، زیبایی و طرح لبخند، ارگونومی، اکلوژن، اخلاق پزشکی، پزشکی قانونی و طب مکمل، کنترل عفونت، ایمپلنت، لیزر و دندانپزشکی جامعه نگر برپا می شود.
رئیس چهارمین کنگره انجمن دندانپزشکی ایران (شعبه فارس) همچنین از برگزاری کارگاه صنفی به همراه نمایشگاه تجهیزات و مواد دندانپزشکی طی سه روز برگزاری کنگره خبر داد.
وی ابراز امیدواری کرد در این کنگره با معرفی آخرین تکنولوژی ها، تجهیزات، مواد و نیز جدیدترین روش های حفاظت و مراقبت از بیماران و حتی خود دندانپزشکان در مقابل عوامل خطرزا و با ارایه راه های درمانی نوین و معرفی تازه ترین دستاوردهای علمی در زمینه دندانپزشکی، بتوان در درمان بهتر بیماران گام های موثرتری برداشت.
دکتر شهبازی ادامه داد: اساسا در مقوله دندانپزشکی آنچه از اهمیت به سزایی برخوردار است، بخش آموزش عملی این علم است که بی اغراق می توان گفت، بدون آموزش های عملی، هر گونه دوره آموزشی، سمینار و کنگره نه تنها ناقص و عقیم است که قادر نیست، تاثیر چندانی بر کیفیت آموزش و درمان های ارایه شده، توسط دندانپزشکان داشته باشد.

وی افزود: یکی از اهداف برگزاری هر کنگره دندانپزشکی برپایی کارگاه های آموزش عملی است که این کارگاه ها علاوه بر آموزش تکنیک های جدید و ارایه نوآوری های عملی در این زمینه، محلی مناسب به منظور تبادل اطلاعات آموخته های دندانپزشکان و افزایش دانش فنی آنان است.
رئیس چهارمین کنگره انجمن دندانپزشکی ایران خاطر نشان ساخت: همزمان با این کنگره ۱۴ کارگاه عملی با محتوای آموزش های ایمپلنت، دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی، جراحی زنده، آموزش تکنسین های لابراتواری، لیزر دندانپزشکی و … برگزار می شود.
لازم به ذکر است این کنگره از سوی انجمن دندانپزشکی ایران (شعبه فارس) با همکاری انجمن دنداپزشکی ایران و دانشگاه علوم پزشکی شیراز در محل هتل هما برگزار می شود.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی www.idafars.ir مراجعه کنند.
چهارمین کنگره انجمن دندانپزشکی ایران آبان ۹۱ شهر شیراز www.idafars.ir

نقشه ترافیک آنلاین تهران

قیمت فروش ps5 2016
پخش زنده شبکه سه
Karaoke One
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com