حاملگی هم مسری است ! حاملگی زنان پس از زایمان همکاران آنان دو برابر می‌شود
سایت مرجع
تاثیر خویشان و وابستگان و همکاران بر بارداری چشم و هم چشمی
پژوهشی در آلمان نشان می‌دهد که احتمال حاملگی زنان یک سال پس از زایمان همکاران آنان، دو برابر می‌شود. این بررسی در میان بیش از ۴۲ هزار زن صورت گرفته که حداکثر یک سال پس از زایمان همکار خود، باردار شده‌اند.
به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز به نقل از دویچه وله، این که نوع تصمیم دوستان و همکاران در مورد این و آن مسئله بر چگونگی تصمیم انسان‌ها تاثیر می‌گذارد، موضوع جدیدی نیست.
بسیاری از پژوهش‌ها نشان می‌دهند که انسان‌ها در نتیجه‌ی تاثیر خویشان و وابستگان خود تصمیم به ترک سیگار، رای دادن به این و آن حزب یا حتی “سالم‌خوری” و تغذیه‌ی درست می‌گیرند.

پژوهش‌گران دانشگاه بامبرگ، حالا با اتکا به نتایج پژوهشی که بین سال‌های ۱۹۹۳ و ۲۰۰۷ بین ۴۲ هزار و ۳۹۴ زن در ۷ هزار و ۵۶۰ نهاد اقتصادی با کمتر از۱۵۰ کارمند و کارگر صورت گرفته، ادعا می‌کنند که حتی حاملگی هم “مسری” است.
بر اساس پژوهش‌ دانشگاه بامبرگ، احتمال حاملگی زنان در یک اداره یا کارگاه، یک سال پس از زایمان یکی از شاغلان، دو برابر می‌شود. این پژوهش‌گران می‌نویسند که احتمال “سرایت حاملگی”، حتی تا سال دوم نیز وجود دارد، هر چند پس از ۲۴ ماه از درصد آن کاسته می‌شود.

حاملگی دیگری، عامل رفع تردید
پژوهش‌گران دانشگاه بامبرگ، دلیل این امر را در “تردید و تزلزل” زنان آلمانی در مورد حامله‌شدن که با تولد فرزند همکار خود ظاهرا از بین می‌رود، جستجو می‌کنند. در گزارش این پژوهش‌گران آمده ست: «بر اساس نتایج بررسی‌‌های ما، زنان شاغلی که صاحب فرزند می‌شوند، یک واکنش زنجیره‌ای در میان همکاران خود بر‌می‌انگیزند. این امر به ویژه، از آن‌جا که تصمیم به حاملگی و بچه‌دار شدن در میان زنان آلمانی همواره با تردید و تزلزل همراه ست، از اهمیت خاصی برخوردارست؛ در واقع، آرزوی بچه‌ دار‌شدن در این زنان، پس از دیدن تجربه‌ی مثبت همکار خود، بیدار می‌شود.»
به‌نظر پژوهش‌گران دانشگاه بامبرگ این امر، به ویژه در مورد همکارانی که دو سال تفاوت سن با یکدیگر دارند، صادق است. نویسندگان این گزارش امیدوارند که نتایج پژوهش، “چشم‌اندازهای تازه‌ای” در بحث در باره‌ی نرخ نازل تولد در آلمان، بگشاید.
تاثیر خویشان و وابستگان و همکاران بر بارداری چشم و هم چشمی

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن - نسخه نوامبر 2013

قیمت فروش ps5 2015
پخش زنده شبکه سه
Karaoke One
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com