موافقت با بيمه دندانپزشكي / توليد انبوه 7 قلم داروي گرانقيمت بزودي
سایت مرجع
شيخ‌الاسلامي در حاشيه مراسم رونمايي از نسخه 02 برنامه پزشك خانواده با حضور در جمع خبرنگاران گفت
وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي درباره پوشش بيمه‌اي خدمات دندانپزشكي گفت: بنده شخصا با اين موضوع موافقم، اما تامين هزينه‌هاي آن پروسه خاصي را مي‌طلبد و بايد در شوراي عالي بيمه مطرح شود.
به گزارش خبرنگار «اجتماعي» ايسنا، شيخ‌الاسلامي در حاشيه مراسم رونمايي از نسخه 02 برنامه پزشك خانواده با حضور در جمع خبرنگاران گفت: وزارت رفاه تلاش لازم را انجام مي‌دهد تا برنامه پزشك خانواده به صورت كامل اجرايي شود. در اين زمينه انجام وظيفه مي‌كنيم و همه نوع همكاري را با وزارت بهداشت خواهيم داشت.
وي گفت: برنامه پزشك خانواده، برنامه‌اي راهبردي است كه سطح سلامت جامعه را ارتقا خواهد داد و در جهت تحقق اهداف نظام در حوزه سلامت اجرايي خواهد شد تا به اين ترتيب به اهداف برنامه پنجم توسعه و چشم انداز كشور دست يابيم و نظام عادلانه در حوزه سلامت مستقر شود.

به زودي هفت قلم داروي جديد گران‌قيمت وارداتي مخصوص بيماران صعب‌العلاج در داخل به توليد انبوه مي‌رسد
وزير تعاون درباره پوشش بيمه‌اي داروهاي بيماران صعب‌العلاج نيز به خبرنگاران گفت: تلاشمان بر آن است كه حداكثر پوشش بيمه‌اي به تمام خدمت‌گيرندگان در نظام سلامت ارائه كنيم.
وي عنوان كرد: به زودي هفت قلم داروي جديد از جمله داروهاي گران‌قيمت وارداتي كه مخصوص بيماران صعب‌العلاج است در كشور توليد و به مرحله رونمايي و توليد انبوه مي‌رسد، البته تلاش خود را براي پوشش بيمه‌اي اين داروها انجام مي‌دهيم.

موافق پوشش بيمه‌اي خدمات دندانپزشكي هستم

پوشش بيمه‌اي 56 قلم داروي گياهي در كشور
شيخ‌الاسلامي درباره پوشش بيمه‌اي خدمات دندانپزشكي نيز گفت: بنده شخصا با اين موضوع موافقم، اما تامين هزينه‌هاي اين مبحث پروسه خاصي را مي‌طلبد كه بايد طراحي‌هاي آن صورت گيرد. در مجموع اين موضوع در شوراي عالي بيمه مطرح و در مورد آن تصميم‌گيري مي‌شود.
وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي از پوشش بيمه‌اي 56 قلم داروي گياهي در كشور خبر داد و گفت: اين تعداد دارو تاكنون در كشور تحت پوشش بيمه قرار گرفته‌اند كه اغلب آنها توليد داخلي هستند.
وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي در پاسخ به سوالات مكرر خبرنگاران در زمينه وضعيت سازمان تامين اجتماعي و رياست اين سازمان پاسخي نداد و تنها به جمله «حالا بعد» اكتفا كرد.
وزير بهداشت نيز در پاسخ به اين سوال خبرنگاران از شيخ الاسلامي، تاكيد كرد كه تنها سوالات مربوط به برنامه پزشك خانواده و نظام ارجاع پرسيده شود.
شيخ‌الاسلامي در حاشيه مراسم رونمايي از نسخه 02 برنامه پزشك خانواده با حضور در جمع خبرنگاران گفت

کد ارسال سریع پیامک صوتی ایرانسل + توضیحات و تعرفه

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
BINGO Blitz - Free Bingo Free Windows 10 App
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com