امواج صوتی می تواند در درمان سرطان پروستات مورد استفاده قرار گیرد
سایت مرجع
گروهی از محققان دانشگاه کالج لندن می گویند شیوه ای جدید برای درمان سرطان پروستات ارایه کردند که در آن سلول های سرطانی با امواج صوت از بین می روند
گروهی از محققان دانشگاه کالج لندن می گویند شیوه ای جدید برای درمان سرطان پروستات ارایه کردند که در آن سلول های سرطانی با امواج صوت از بین می روند. این شیوه از دقتی برخوردار است که می توان آن را جایگزین مناسبی برای درمانهای سنتی دانست .
به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز ، با استفاده از این شیوه همچنین می توان مناطق سرطانی به اندازه چند میلی متر را نیز درمان کرد. این مطالعه نخستین بررسی است که در آن از درمان تجربی موسوم بهHIFU استفاده شده است.

در این بررسی ۹۵ درصد بیماران پس از یک سال اثری از سرطان نداشتند. امواج صوت موجب می شود بافت دچار لرزش شود و دمای آن افزایش یابد. این امر باعث کشته شدن سلول های منطقه هدف می شود.
این کار در بیمارستان و تحت بیهوشی کامل انجام شد و بیماران پس از ۲۴ ساعت از بیمارستان مرخص شدند.
این شیوه فرایند کم تهاجمی تری است که در آن فقط تومور و بافت اطراف آن از بین می رود.
نتایج این آزمایش ها نشان داد ۱۲ ماه پس از درمان هیچ یک از ۴۱ مردی که در آزمایش حضور داشتند ، به بی اختیاری ادرار که مهمترین عارضه جانبی درمان سرطان پروستات است، دچار نشدند.
گروهی از محققان دانشگاه کالج لندن می گویند شیوه ای جدید برای درمان سرطان پروستات ارایه کردند که در آن سلول های سرطانی با امواج صوت از بین می روند

کد طرح کاهش تعرفه کلیه مکالمات سیمکارت ایرانسل در روزهای جمعه

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Shovel Knight: Treasure Trove $24.99 Windows 10 app
وضعیت ترافیک جاده ها
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com