درمان سرطان سینه بر بعضی توانایی های ذهنی تا مدتی اثر منفی می گذارد
سایت مرجع
تاثیر منفی درمان سرطان سینه
نتایج یک بررسی جدید نشان داده است شیمی درمانی، سبب مشکلات شناختی از جمله ناتوانی در شناسایی چهره در نجات یافته گان سرطان سینه می شود و این مشکلات می تواند تا سه سال پس از اتمام درمان ادامه پیدا کند.

به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز ، کارشناسان بهداشتی آشکار ساختند بیمارانی که از سرطان سینه جان سالم به در می برند ممکن است چند سال پس از درمان، مشکلات خاصی را در رابطه با توانایی های ذهنی و حافظه ای خود تجربه کنند.


این پژوهشگران می گویند در هر دو روش درمان یعنی شیمی درمانی توام با پرتودرمانی و یا پرتو درمانی به تنهایی ممکن است این گونه مشکلات حافظه ای تجربه شوند.


این مطالعه هم چنین حاکیست که روشهای معمولی یا حتی شیوه های خاص درمان این سرطان می توانند روی توانایی های ذهنی نجات یافتگان از سرطان سینه تاثیرات منفی داشته باشند.


در یک بررسی قبلی معلوم شد که شیمی درمانی می تواند موجب بروز مشکلات حافظه ای و تمرکزی در این بیماران پس از درمان شود اما در بررسی های جدید سایر انواع روشهای درمان این سرطان علاوه بر شیمی درمانی ارزیابی شده اند.


پروفسور پاول جاکوبسان از مرکز سرطان و انستیتو مطالعاتی موفقیت با آزمایش روی ۳۱۳ شرکت کننده بیمار و سالم به این نتایج دست یافت و شرح بررسی های خود را در نشریه آنلاین سرطان ارائه کرده است.


طیق تحقیق انجام شده، راههای در مان به طور منفی بر بعضی توانایی های ذهنی تا مدتی اثر می گذارد. .....
تاثیر منفی درمان سرطان سینه

نقشه ترافیک آنلاین تهران

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Absolute Drift: Zen Edition $11.99
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com