زنانی که از همسر خود جدا شده یا تنها می شوند، بیشتر دچار ریزش مو می شوند
سایت مرجع
ریزش موی زنان مطلقه
پژوهشگران علوم پزشکی می گویند نتایج تحقیقات در مورد پیامدهای طلاق بر روی زنان نشان داده است که طلاق موجب ریزش مو می شود .
به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز ، محققین در این پژوهش دریافته اند طلاف دارای اثرات بد روحی روانی و جسمی در هر دو جنس است اما اثرات بد آن بر روی سلامت موی زنان قابل توجه است .
حجم موی زنان معمولا با افزایش سن کم می شود یا بعضی افراد از نظر ژنتیکی موهای نازک و کم پشتی دارندو از زمان کودکی کم مو بودند این موارد کاملا طبیعی بوده و احتیاج به درمان خاصی ندارد البته در صورتی که مشکل روانی برای فرد ایجاد کند درمانهای قابل دسترسی موجود می باشد.

محققان با بیان اینکه دو عامل سن و ژنتیک در ریزش موهای زنان موثر است، اعلام کردند زنانی که از همسر خود جدا شده یا بر اثر مرگ همسرشان تنها می شوند، موهایشان ضخامت خود را از دست داده و بیشتر دچار ریزش مو می شوند.
محققان در مقایسه زنان مطلقه با زنانی که متاهل هستند دریافتند که استرس ناشی از طلاق می تواند بر سلامت موی آنان تاثیر بگذارد.
برای تایید ریزش غیر طبیعی مو و بررسی شدت آن حدود ۱۰۰-۵۰ تار مو را با انگشتان گرفته ملایم بکشید. در حالت طبیعی ۵-۴ تار مو کنده می‌شود. اگر بیشتر کنده شود ریزش مو غیر طبیعی است.

بررسی محققان هم چنین نشان می دهد که طلاق تاثیر مشابهی بر سلامت موی مردان نخواهد گذاشت. .....
ریزش موی زنان مطلقه

کد طرح کاهش تعرفه کلیه مکالمات سیمکارت ایرانسل در روزهای جمعه

داونلود ویندوز 8.1 به صورت فعال شده Windows 8.1 AIO 20in1 x86/x64 بدون نیاز به اکتیو کردن
پخش زنده شبکه سه
Karaoke One
نقشه آنلاین ترافیک خیابانهای تهران
توضیحات و نحوه استفاده طرحهای تشویقی رنگی ایرانسل
پیش بینی وضعیت جوی و آب و هوای فردای تهران : آپدیت روزانه
قیمت امروز دلار
فروش ایکس باکس وان ایکس ۱ ترابایت xbox one x
---
© Copyright 2012 oonternet.com